درباره من:

قاضی بازنشسته ومدرس دانشگاه با ۳۱ سال سابقه ودارای تحصیلات دکتری در رشته حقوق خصوصی ومجوز داوری حرفه ای از قوه قضائیه هستم.

نام و نام خانوادگی:

سیدسجاد موسوی حسنی

جنسیت:

مرد

سطح تحصیلات:

دکتری

کانون یا مرکز متبوع:

کانون وکلای  مرکز

سابقه کار:

32 سال

آدرس دفتر:

تهران-تهران- تهران- جنت آباد شمالی

حوزه فعالیت ها:
ملکی
خانواده
ارث
امور شرکت ها
امور قراردادها (دعاوی قرارداد ، تحریر قرارداد - همراهی در جلسه قرارداد)
سرقت
چک و سفته و اسناد تجاری
مطالبات و شورای حل اختلاف
جرائم سایبری
سایر امور کیفری
سایر امور حقوقی
قتل
دادگاه نظامی
جرائم پول شویی و اخلال در نظام ارزی
جرائم پزشکی
سرقفلی و حق کسب و پیشه
داوری
کلاهبرداری
خیانت در امانت
امور حسبی
تصادفات
روابط موجر و مستاجر
دیوان عالی کشور
نظرات:
سلیمانی
مشاوره تلفنی

" بسیار عالی و صاد۳ "

پاسخگویی به سوالات کاربران:

سلام. بدلیل یک سری اختلافات یکنفر از من شکایت کرده که لوازم زندگی و خانه من متعلق به اون هست. چه کسی و چگونه باید مالکیت لوازم رو اثبات کنه؟

 

  • با سلام در پاسخ باید گفت بار اثباتی تعلق وسایل که منقول هست وخانه که غیر منقول هست با مدعی است در این مرحله شما تکلیفی ندارید وکسی که شاکی است باید تعلق وسایل به خودرا ثابت نموده ومقام قضایی را متقاعد وقایع نماید که بدون اجازه وی  ، وسایل مورد ادعا در اختیار شما قرار گرفته است.

سلام از بنده حدوده 20ملیون کلاه برداری شده من از انیستا از یه پیجی که تبلیغ کرده بود گواهی رانندگی استعلامی برای من پست کنه که این کار رو نکرد وکلاه برداری بوده من هم شماره کارت رودارم ورسید واریزی رو من رو راهنمایی کنید ایا به پولم میرسم یا نه و

  • با سلام در پاسخ به سوال شما باید گفت توسل به وسایل متقلبانه برای بردن مال شما با تبلیغ در پیچ انتیستاگرامی صورت گرفته واز آنجا که پرداخت خوشبختانه از طریق واریز وجه به شماره کارتی که فرد کلاهبردار در اختیار شما قرار داده صورت گرفته، به نظر می توان با طرح شکایت تحت عنوان کلاهبرداری  تظلم خواهی نمود.

مطالب منتشر شده: