درباره من:

عضو بنیاد ملی نخبگان ایران _ مدرس دانشگاه

نام و نام خانوادگی:

حسین قربانی

جنسیت:

مرد

سطح تحصیلات:

دکتری

کانون یا مرکز متبوع:

کانون وکلای  کردستان

سابقه کار:

7 سال

آدرس دفتر:

كردستان-سنندج- سنندج .خیابان مولوی.مجتمع میلاد.طبقه سوم .واحد ۱۰۷

حوزه فعالیت ها:
خانواده
ارث
امور شرکت ها
امور قراردادها (دعاوی قرارداد ، تحریر قرارداد - همراهی در جلسه قرارداد)
چک و سفته و اسناد تجاری
مطالبات و شورای حل اختلاف
امور کارگر و کارفرما
امور ثبتی
سایر امور حقوقی
امور شهرداری ها
سرقفلی و حق کسب و پیشه
تصادفات
امور بیمه
روابط موجر و مستاجر
نظرات:
پاسخگویی به سوالات کاربران:

سلام وقت بخیر

بنده چند وقت پیش ملکی رو بصورت قولنامه ای در طبقه چهارم فاقد آسانسور معامله کردم و طبق مدارک و قولنامه های قبلی فقط این ملک دارای پارکینگ اختصاصی می باشد و واحدهای دیگه هیچ جای پارکی ندارند و پارکینگ در قولنامه های آن ها نوشته نشده! حالا که میخوام ماشینم رو داخل پارکینگ پارک کنم همسایه ها اعتراض میکنن و مانع پارک ماشین بنده میشن! ضمنا این مورد هم اضافه کنم که پارکینگ دقیقا زیر ساختمان و محل عبور و مرور همسایگانه و این  ساختمان یک واحد در طبقه همکف هم داره که این واحد بیشتر معترضه و میگه هنگام پارک ماشین دود ماشین وارد ملک من میشه!

لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام.وجود پارکینگ اختصاصی در مدارک ثبتی شما منجر به ایجاد حق طرح دعوای رفع مزاحمت میشود اما  با این اوصاف تعریفی شما، حتی اگر دارای پارکینگ اختصاصی در سند باشید نباید نحوه ی استفاده شما منجر به تضییع حقوق همسایه طبقه ی همکف از طریق دود ماشین گردد و  به اذن یا رضایت این همسایه نیاز پیدا خواهید کرد.

باسلام به خانمی که عقد کرده است هم نفقه  تعلق میگیره؟هنوز سر خونه زندگیمون نرفتیم.

  • با سلام .از تاریخ وقوع عقد نکاح  تمامی حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت برقرار میشود که از جمله ی این تکالیف شوهر،  پرداخت نفقه ی زوجه میباشد و عدم شروع زندگی در منزل مشترک هم مانع برقراری تکلیف پرداخت نفقه نیست.

سلام وقت بخیر  ما دو برادر و ۷خواهر هستیم که حق ارث ۶تا از آنها را خریدم و ضمنا ۱۱ تیکه زمین کشاورزی داریم که غیر قابل تقسیم زده  چگونه از گذاشتن در مزایده جلو گیری کنیم وبه هیچ عنوان راه نمیاد ممنون از کمکتون

  • با سلام . به مانند سایر مشارکت کنندگان در مزایده شرکت کنید و صرفا با بدست آوردن رضایت سایر اطراف پرونده مبنی بر انتقال سهمشان به شما ( قبل از تاریخ مزایده) مزایده انجام نخواهد شد.

مطالب منتشر شده: