درباره من:

نام و نام خانوادگی:

محمد مجیدی درق

جنسیت:

مرد

سطح تحصیلات:

کارشناسی ارشد

کانون یا مرکز متبوع:

مرکز وکلای آذربایجان شرقی

آدرس دفتر:

آذربایجان شرقی-شبستر- شبستر،روبروی دادگستری

حوزه فعالیت ها:
ملکی
خانواده
ارث
سرقت
چک و سفته و اسناد تجاری
سایر امور حقوقی
کلاهبرداری
دیوان عدالت اداری
نظرات:
پاسخگویی به سوالات کاربران:

سلام. بنده یک عدد آچار جعبه بکس سفارش دادم وقتی که به دست من رسید بجای جعبه بکس سنگ درون کارتن فرستاده شده بود و فرستنده مرسوله پستی خود را بیمه نکرده بود و فرستاده بود. قیمت آچار جعبه بکس دو میلیون و هشت صدو شصت هزار تومان بود. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید که چطوری به پولم برسم 

 • با سلام و احترام 

  با توجه به مدارک و مستندات اعم از متن هایی که باهم حرف زدین،فیش واریزی و...

  میتونین شکایت با عنوان کلاهبرداری انجام دهید.

   

   

   

   

باسلام خسته نباشید،بنده ۳ سال بایک ادم معتاد و بیکار ک دست بزن دارد زندگی میکنم ک کل مخارج زندگی را پدرم پرداخت میکنم،بعد ۳ سال کرایه نداد از خانه بیرون امدیم اساس رو اورد خونه پدرم،و بعد دوروز اومد دعوا و درگیری شدید با خانواده، دوتا ماشین و دوتا موتور هم دارد ک سند بنام خدش نیست،حالا میخام حقم رو بگیرم چه راه حلی برام میزارید؟ توروخدا کمکم کنید باید کجا اقدام کنم شبو روزم سیاه شده ممنون میشم راهکار بدید .

 • با سلام و احترام

  در مورد بحث اعتیاد،اگر بتونین ثابت کنین،شامل یکی از موارد عسر و خرج میشین و میتونین با گرفتن حق و حقوق خود طلاق بگیرین.

  اما در مورد اموالی که به اسم خودشون نیست،نمیشه کاری کرد،اموال باید به اسم خودشون باشه تا بتونین توقیف کنین.

سلام خسته نباشید ببخشید پدر و مادرم از هم جدا شده بودند و ما ۳ فرزند یک دختر و دو پسر هستیم که من و یکی از برادرانم ازدواج کرده ایم و یک برادر مجرد دارم و مادرمان فوت شده است اموال مادرم را برادر مجردم میگوید برای من است و به شما خواهر و برادر چیزی تعلق نمیگیرد خواستم من را راهنمایی کنید ممنون از لطف شما

 • باسلام و احترام،ادعای ایشان اگر به‌خاطر مجرد بودن و....باشد که مورد قبول نیست،ذاتا همه بچه ها ارث می‌برند مگر اینکه مادرتون در زمانی که قید حیات بودند اموال خود را از طرقی به یکی از بچه هاش داده باشد.

سلام .جهت فروش خودروی موروثی  ..جلسه مزایده فروش خودرو برگذار شد .ولی  برنده ای نداشت ... الان تکلیف چیه ؟ آیا مجدا خودرو رو به مزایده میزارن ؟ یا ... چطوری تقسيم میشه .. ۵ تا پسر و مادرم وراث پدرم هستیم .

 • با سلام و احترام،امکان برگزاری مزایده،۲ بار میباشد،اگر در دفعه دوم باز مزایده برنده ای نداشت،یکی از ورثه میتواند ماشین را بردارد،فقط دقت داشته باشید که نظریه کارشناس ۶ماه اعتبار دارد،اگر ۶ماه بگذرد دوباره باید هزینه کارشناس بپردازید.

مطالب منتشر شده: